Ar verta pirkti padangas internetu?

Internetinė padangų parduotuvė www.jala.lt linki važinėti saugiai ir laiku pasirūpinti savo automobilio padangomis.
Ar verta pirkti padangas internetu?

Tinkamai pasirinkti padangas tolimai kelionei yra gana sudėtinga. Neretai išsirinkus patinkančias padangas, dar sudėtingesniu darbu tampa pasirinkti pardavėją, kuris galės pasiūlyti ne tik kokybiškas prekes, bet ir ne per brangią kainą.

Turbūt pastebėjote, jog Lietuvoje žmonės vis dažniau perka padangas ne fizinėse parduotuvėse, o internetu. Padangos internetu ne tik pigesnės, bet ir sąlygos yra kur kas palankesnės pirkėjams, pavyzdžiui, pristatomos iki nurodytos vietos dažniausiai už nebrangią kainą arba visai nemokamai. Tuo tarpu perkant fizinėse parduotuvėse reikia ne tik brangiau mokėti, bet ir patiems pasirūpinti padangų atvežimu iki garažo ar autoserviso. Tad, be jokios abejonės, pirkti padangas internetu apsimoka.

Pirkti Lietuvoje ar užsienyje?

Nepaisant to, jog padangas pirkti internetu galima tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, reikėtų suprasti, kad vienas iš šių variantų neleis sutaupyti. Jei pirksite iš užsienio, tuomet nusiteikti ne sutaupyti, o mokėti brangiau. Deja, bet nepasiseks sutaupyti, jei pasirinksite nekokybiškas prekes iš užsienio, na, o už pigesnę kainą kitokių tikrai nerasite. Be to, padangos internetu kainuoja pigiau Lietuvoje, kadangi nereikia brangiai mokėti už pristatymą. Net jei rasite pardavėją, kuris parduos padangas pigiau, vis tiek už jų grąžinimą reikės mokėti brangiai. Na, o grąžinti tikrai reikės. Vargu, ar rasite pardavėją, kuris pasiūlys pigią kainą ir nemokamą pristatymą. Toks derinys galimas tik Lietuvoje, tad jei norite apsipirkti palankiomis sąlygomis, pirkite mūsų šalyje, o ne iš užsienio.

Kiek mokėti už padangas?

Pasirinkus tinkamą pardavėją, dažnai žmonės suklusta, kiek iš tikrųjų reikėtų mokėti už padangas? Pasirinkti tinkamas padangas gali būti sudėtinga, kadangi kainos svyruoja labai stipriai. Turbūt praktiškiausia rinktis kainos viduriuką. Tokiu būdu nepermokėsite, bet ir neįsigysite nekokybiškų padangų. Na, nebent turite didelį biudžetą ir ieškote padangų, kurios tarnautų daug metų. Tokiu atveju nedvejokite ir rinkitės aukštos kokybės padangos, kurios kainuoja brangiau, tačiau yra kur kas ilgaamžiškesnės ir suteikia komfortiškas ir saugias keliones.

Internetinė padangų parduotuvė www.jala.lt linki važinėti saugiai ir laiku pasirūpinti savo automobilio padangomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Panašūs straipsniai
Kelionės sąmatos sudarymas

Kelionės sąmatos sudarymas

Reikia atminti, kad sąmata turi būti sudaroma tiksliai atsižvelgiant į visas galimas išlaidas ir kad, pamiršus sudarant sąmatą kokias nors reikalingas išlaidas, grupė baigiantis kelionei gali atsidurti labai sunkioje būklėje, bus priversta pusbadžiauti arba atsisakyti nuo paskutinių kelionės dienų.
Plačiau