Renginio viršelis
GoWild.lt

Organizuoja

GoWild.lt
Telefonas
+370 620 54409
El. paštas
info@gowild.lt
WEB
https://www.gowild.lt
Bundoriai

Vietovė

Bundoriai
Panemuninkai 62185
Kategorija

Data

Bir 09 2019

Laikas

9:00 am - 5:00 pm

Kaina

00.00 Eur

Sengire palei Nemuną

Vietos kurioje vis dar galima išvysti tikrą, laukinę, mažai žmogaus paliestą gamtą yra išlikę nedideli sengirių lopynėliai. Į vieną tokių norime Jus ir pakviesti, tai Punios šilo sengirė, esanti Nemuno kilpų regioniniame parke.

Žygio metu, eisime vos pastebimu takučių, kurio kairėje pusėje mus lydės upių Tėvas Nemunas, o dešinėje akį džiugins pasakiški, seno miško vaizdai, ausis užgoš daugybės paukščių giesmės, o nosį glostys besikeičiantys tikros gamtos aromatai.

Turėkite omenyje kad eiti ten, kur nėra takelio yra gerokai sunkiau, o šiame žygyje tokia atkarpa sudaro apie 7 km. Viso žygio metu nužygiuosime 18 km.

Renginį organizuoja GoWild.lt, – Renata ir Donatas.

SVARBI INFORMACIJA: kadangi sodybos šeimininkai, su kuriais buvome sutarę dėl nakvynės ir kitų paslaugų, mus pavedė, esame priversti radikaliai keisti renginio programą. Tai reiškia, kad iš planuoto žygio su pirtimi ir nakvyne, lieka tik žygis. Dėl to atsiprašome. Tiems, kas jau spėjo įsigyti bilietus į renginį, pinigus gražinsime, pervesdami juos atgal į Jūsų banko sąskaitas. Kadangi keičiasi renginio formatas, keičiasi ir kaina, – žygis NEMOKAMAS.

Nepamirškite į kuprines įsidėti užkandžių ir termosų su karštais gėrimais, turėsime 1 valandos pikniką Nemuno pakrantėje.

9.00 visi susitinkame Bundoriuose, čia patogi aikštelė palikti automobilius ir taipogi čia žygio pradžios ir pabaigos taškai.

Mūsų žvalgybinio žygio įspūdžius ir foto galite pasiekti paspaudę šią nuorodą – https://www.gowild.lt/nemuno-kilpa-punios-sengire/

Žemėlapyje pažymėta tiksli susitikimo vieta.

Iki pasimatymo laukinėje gamtoje.

Renginio programa

Birželio 9 diena

9.00 - 12.30
Žygio pradžia
Nueisime puse maršruto distancijos
12.30 - 13.30
Pertrauka - Piknikas
Sustojimas Nemuno pakrantėje, - poilsio, užkandžių ir karštų gėrimų metas.
13.30 - 17.00
Žygio pabaiga
Likusios maršruto distancijos įveikimas

Palikite komentarą