Į kelionę

Mintys apie tolimas vasaros keliones paprastai atsiranda ilgais, nuobodžiais žiemos vakarais.

Ant stalo išskleidžiam žemėlapį. Vaizduotė įkaista, plonos vingiuotos linijos prasiplečia ir sublyksi autostradų pilkšvumu, maži, melsvi lopeliai suraibuliuoja ežerų vilnimis, žalsvos dėmės ima siūbuoti pušų viršūnėmis. prieš Jūsų akis, praplėšusios debesis, išnyra baltos kalnų keteros, sumirga tolimų, nepažįstamų, vietų vaizdai.

Palengva susiformuoja ir išryškėja vykimo vieta – kelionės tikslas. Šią akimirką galima laikyti autoturisto kelionės pradžia. Nuo jos ir reikia pradėti ruoštis.

Nedelskite! Jūsų laukia daug darbų.

Ką galima padaryti per žiemą? Visų pirmą – tiksliai nužymėkite trasą. Tai visų kitų pasiruošimo etapų pagrindas. Antrą – sudarykite kelionės planą. Surinkite kuo daugiau informacijos – tiek žodinės, tiek ir spausdintos. Trečia – surašykite visus daiktus, kuriuos pasiimsite, pradedant drabužiais ir baigiant kelionės vaistinėle. Ketvirtą – pagalvokite apie maisto atsargas, kurias imsite į kelionę. Jos, žinoma, priklausys nuo Jūsų skonio ir apetito, bet neužmirškite apie kalorijas ir vitaminus. Penkta – nuspręskite, kaip sutalpinsite bagažą savo automobilyje arba kaip sukrausite jį ant motociklo. Šešta – pamėginkite suskaičiuoti, kiek kainuos kelionė ir ar atitiks Jūsų finansines galimybes.

Paskiausia – užsirašykite, ką būtina atsiminti karščiausiomis minutėmis, prieš pat išvykstant.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia