Turisto meniu

 

Gramais ir didžiosiomis kalorijomis šimtui gramų maisto produkto

Turistas, dalyvaujantis žygyje (pėsčiomis, slidėmis, dviračiu ir pan.), kilogramui savo svorio per parą išeikvoja 60 - 65 kkal, todėl paros maisto davinio kaloringumas turi būti apie 5000 kkal; dalyvaujant sunkiuose žygiuose - iki 6000 kkal. Mitybai rekomenduojamas 1: 1: 4 baltymų, riebalų ir angliavandenių santykis. Turistas 1 kg savo svorio per parą turi suvartoti 2 - 2,3 g baltymų. 2 - 2,1 g riebalų ir 9 - 10 g angliavandenių.
Maisto medžiagos pavadinimasBaltymai g.Riebalai g.Angliavan-
deniai g.
Kalorin-
gumas
Riebi jautiena19250,2310
Vidutinio riebumo jautiena2080,7156
Riebi kiauliena16360,3382
Vidutinio riebumo kiauliena18210,4269
Riebi aviena1729-340
Kumpis (sūdytas, rūkytas, virtas)2536-437
Lašiniai, riebūs, švieži2,885-437
Lašiniai, sūdyti1451-530
Kepenys2162,3143
Rūkyta dešra2848-560
Virta dešra1941-459
Mėsos konservai11,713,55,5196
Sublimuotas faršas, karbonadas78,521,4-520
Sriubų koncentratai12,88,537,1280
Sūdyta silkė2017-240
Rūkyta silkė2010-175
Kiaušinis (vienas)6,15,80,380
Karvės pienas3,43,44,765
Kondencuotas (iki 1/2) pienas679128
Kondencuotas pienas su cukrumi9,69,651338
Sūdytas sviestas0,683,80,5784
Lydytas sviestas0,199,5-926
Sūdytas margarinas0,5820,5767
Taukai0,199,5-926
Smulkaus malimo kvietinė duona6,80,557266
Rupaus malimo kvietinė duona8,40,949244
Ruginė duona6,5151245
Sausainiai13671402
Kvietinių miltų džiuvėsiai8158282
Lakštiniai makaronai120,773355
Kvietinės kruopos110,776365
Miežinės kruopos102,373360
Ryžiai80,577354
Grikių kruopos111,571350
Skustos bulvės2,10,12196
Morkos10,3941
Svogūnai10,1941
Pupos26247318
Pupelės24256347
Džiovinti žirniai23252326
Obuoliai, kriaušės0,421459
Džiovinti obuoliai, kriaušės1-60250
Slyvos0,8-1773
Valakiškieji riešutai175813663
Cukrus--99,9395
Medus0,3-80300
Šokoladas72265500
kakavos milteliai261341396

Atsižvelgiant į produktų kaloringumą, pagal pateiktą lentelę galima sudaryti turisto meniu.

Vienam turistui paros maisto davinio norma rekomenduojama tokia: duonos 500 – 600 g., mėsos produktų 180 – 200 g., sviesto 50 – 75 g., cukraus 100 – 150 g., kruopų 200 – 250 g., sūrio 50 – 75 g., Duona greitu džiūsta, todėl siūloma 50 procentų jos kiekio imti džiuvėsių pavidalu.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia