Responsive Ad Area

Share This Post

Klubo Blog'as / Žygiai

Nauja pradžia

Nauja pradžia

Jei karts nuo karto apsilankote šioje svetainėje, turėjote pastebėti, kad jau kuris laikas svetainė veikė netinkamai arba buvo peradresuojama į kitą puslapį. Taip atsitiko todėl, kad į GoWild.lt įsilaužė hakeriai ir svetainei gerokai pakenkė.

Po gan ilgai trukusių nesėkmingų bandymų viską atstatyti tiek savo jėgomis, tiek ir su kitų pagalbą, galvelė visai susisuko. Norėdamas teisingai nuspręsti ir ištaikęs saulėtą savaitgalio dieną, sėdau į automobilį ir išvažiavau prie Žaliųjų ežerų, šalia Vilniaus, galvą pravėdinti, mintis ir planus susidėlioti.

Pastatęs automobilį nukiūtinau dešiniuoju ežero krantu, kuo toliau nuo žmonių, kurių saulėtomis dienomis čia netrūksta. Anksčiau esu čia buvęs, tačiau žygiuoti ežero pakrante nusidriekusiu taku neteko. Kaip suprantu, vietovė patenka į Verkių regioninio parko teritoriją, o taip pat čia netrūksta ekologiškai jautrių zonų, kuriose auga nykstantys augalai. Todėl lankantis ar keliaujant ežero pakrante, reikia būti atsargiems, neišklysti iš takelio ir elgtis sąmoningai, kad nepadaryti žalos ekosistemai.

Turiu pastebėti, kad vietų  tiek žvejybai, tiek stovyklavimui, tiek piknikui, tiek pabuvimui su pačiu savimi ar antra puse, čia tikrai netrūksta. Tad jei planuosite pasibuvimą gamtoje, turėkite omenyje, kad tai viena iš daugelio gražių vietų, kuri yra tiesiog Vilniuje.

Ateities planai

Žingsniuodamas paežere, apsuptas bundančios gamtos grožio, saulės spindulių, ežero vandens raibuliavimo ir paukščių balsų, mąsčiau kaip teisingiau pasielgti su svetaine. Ištaisyti jai padarytą žalą, tiesiog neturiu finansinių resursų. Tad nusprendžiau susitaikyti su tuo, jog teks keisti svetainę iš esmės. Juk gyvenime niekas nestovi vietoje, o kas užsistovi, tas dažnu atveju surūgsta. Sugalvojau, kad tai jau nebebus tiesiog straipsnių apie gamtą archyvas, pasistengsiu, kad svetainė taptu laiko gamtoje dienoraščiu. O taip pat erdvė, kuri vienys ir jungs bendraminčius gamtos mylėtojus.

Tad rašau šį įrašą tiems, kurie čia lankosi kaip paaiškinimą ir tuo pačiu kaip naują puslapį “Apie mus”. Nuo šiol stengsiuosi, kad ši svetainė taptu interaktyvesnė. Kartu su kolektyvu, taip taip, aš ne vienas čia, organizuosime stovyklas įvairiuose Lietuvos kampeliuose, žygius tiek vietinius, tiek į kalnus už sienos, “bushcraftinsim”, rengsime konkursus ir apdovanosime laimėtojus. Planuosime žvejybas bei išvykas stebėti paukščių ir gyvūnų, rengsime piknikus gamtoje su maisto ruošimu, žodžiu darysime viską, viską ką tik galima daryti gamtoje. O iš Jūsų prašysime tik prisijungti ir dalyvauti kartu ir labai, labai tikiuosi, kad mūsų bendraminčių klubas tik didės.

Visus, na ok, bent daugelį nuotykių, kuriuos patirsime gamtoje, stengsiuosi aprašyti, nufotografuoti ir patalpinti čia, kad kiti matytu ir iš pavydo prisijungtu. O tiems, kas bus kartu, būtų tiesiog prisiminimų puslapiai. Taip pat tiek šioje svetainėje, tiek mūsų FB puslapyje, skelbsime informacija apie organizuojamus renginius tad prisijunkite jei dar nesate 😉 Beje, mūsų dar viename mini projektėlyje, kuris pakankamai greitai auga ir kurio veikla taip pat susijusi su puslapiu, pavadinimu GoWild.lt Virtuvė dalinamės skanaus maisto, kurį ruošiame gamtoje idėjomis, tad kviečiu prisijungti taip pat.

Na ir pabaigai kelios foto iš mano pasivaikščiojimo ežero pakrantėmis.Juk tokioje aplinkoje tik geros ir gražios mintys gali gimti.

PAPILDYTA 2019 07 Vis dažniau ir dažniau ir kuo toliau, tuo dažniau manęs klausia, – ė, o apie ką tas puslapis GoWild.lt? Ir tuomet susimastau, jo, o iš tikrųjų apie ką… Reikia juk krypti pasirinkti nes be krypties ne tik kiti, bet ir aš pats nesuprantu apie ką jis ir išvis kam jis. Tad per daug tuo klausimu nekvaršinęs sau galvos, kadangi atsakymas jau sukosi aplink galvą, ėmiau ir išgryninau jį. Puslapis jau beveik yra, bet kuo toliau, tuo labiau bus apie tai, ką veikti Lietuvoje. Ne barus, kavines, kino teatrus ir pramogų centrus žinoma turiu galvoje. Apie tai ką veikti Lietuvos laukuose ir miškuose, upėse, ežeruose ir pajūryje, keliuose ir vieškeliuose. Net ir apie tai ką veikti Lietuvos kaimuose ir soduose. Man tai įdomu, o Jums tikiuosi dar bus ir naudinga.

Share This Post

1 Comment

  1. Labai gaila dėl archyviniu straipsniu 🙁

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>