Nauja pradžia

Nauja pradžia

Jei karts nuo karto apsilankote šioje svetainėje, turėjote pastebėti, kad jau kuris laikas svetainė veikė netinkamai arba buvo peradresuojama į kitą puslapį. Taip atsitiko todėl, kad į GoWild.lt įsilaužė hakeriai ir svetainei gerokai pakenkė.

Po gan ilgai trukusių nesėkmingų bandymų viską atstatyti tiek savo jėgomis, tiek ir su kitų pagalbą, galvelė visai susisuko. Norėdamas teisingai nuspręsti ir ištaikęs saulėtą savaitgalio dieną, sėdau į automobilį ir išvažiavau prie Žaliųjų ežerų, šalia Vilniaus, galvą pravėdinti, mintis ir planus susidėlioti.

Pastatęs automobilį nukiūtinau dešiniuoju ežero krantu, kuo toliau nuo žmonių, kurių saulėtomis dienomis čia netrūksta. Anksčiau esu čia buvęs, tačiau žygiuoti ežero pakrante nusidriekusiu taku neteko. Kaip suprantu, vietovė patenka į Verkių regioninio parko teritoriją, o taip pat čia netrūksta ekologiškai jautrių zonų, kuriose auga nykstantys augalai. Todėl lankantis ar keliaujant ežero pakrante, reikia būti atsargiems, neišklysti iš takelio ir elgtis sąmoningai, kad nepadaryti žalos ekosistemai.

Turiu pastebėti, kad vietų  tiek žvejybai, tiek stovyklavimui, tiek piknikui, tiek pabuvimui su pačiu savimi ar antra puse, čia tikrai netrūksta. Tad jei planuosite pasibuvimą gamtoje, turėkite omenyje, kad tai viena iš daugelio gražių vietų, kuri yra tiesiog Vilniuje.

Supynės prie žaliųjų ežerų

Senas, sulūžės lieptas Žaliusiuose ežeruose

Miško takelis

Ateities planai

Žingsniuodamas paežere, apsuptas bundančios gamtos grožio, saulės spindulių, ežero vandens raibuliavimo ir paukščių balsų, mąsčiau kaip teisingiau pasielgti su svetaine. Ištaisyti jai padarytą žalą, tiesiog neturiu finansinių resursų. Tad nusprendžiau susitaikyti su tuo, jog teks keisti svetainę iš esmės. Juk gyvenime niekas nestovi vietoje, o kas užsistovi, tas dažnu atveju surūgsta. Sugalvojau, kad tai jau nebebus tiesiog straipsnių apie gamtą archyvas, pasistengsiu, kad svetainė taptu laiko gamtoje dienoraščiu. O taip pat erdvė, kuri vienys ir jungs bendraminčius gamtos mylėtojus.

Tad rašau šį įrašą tiems, kurie čia lankosi kaip paaiškinimą ir tuo pačiu kaip naują puslapį “Apie mus”. Nuo šiol stengsiuosi, kad ši svetainė taptu interaktyvesnė. Kartu su kolektyvu, taip taip, aš ne vienas čia, organizuosime stovyklas įvairiuose Lietuvos kampeliuose, žygius tiek vietinius, tiek į kalnus už sienos, “bushcraftinsim”, rengsime konkursus ir apdovanosime laimėtojus. Planuosime žvejybas bei išvykas stebėti paukščių ir gyvūnų, rengsime piknikus gamtoje su maisto ruošimu, žodžiu darysime viską, viską ką tik galima daryti gamtoje. O iš Jūsų prašysime tik prisijungti ir dalyvauti kartu ir labai, labai tikiuosi, kad mūsų bendraminčių klubas tik didės.

Visus, na ok, bent daugelį nuotykių, kuriuos patirsime gamtoje, stengsiuosi aprašyti, nufotografuoti ir patalpinti čia, kad kiti matytu ir iš pavydo prisijungtu. O tiems, kas bus kartu, būtų tiesiog prisiminimų puslapiai. Taip pat tiek šioje svetainėje, tiek mūsų FB puslapyje, skelbsime informacija apie organizuojamus renginius tad prisijunkite jei dar nesate 😉 Beje, mūsų dar viename mini projektėlyje, kuris pakankamai greitai auga ir kurio veikla taip pat susijusi su puslapiu, pavadinimu GoWild.lt Virtuvė dalinamės skanaus maisto, kurį ruošiame gamtoje idėjomis, tad kviečiu prisijungti taip pat.

Na ir pabaigai kelios foto iš mano pasivaikščiojimo ežero pakrantėmis.Juk tokioje aplinkoje tik geros ir gražios mintys gali gimti.

Lieptas į Žaliuosius ežerus

Medžiai prie ežero

Žalia ežero pakrantė

Žalieji ežerai Vilniuje

Pavasarėjančio miško medžiai

Miško takelis aplink ežerą

ramus ežeras vakarėjant

Žaliųjų ežerų įlanka

Miško takelis Žaliųjų ežerų pakrantėje

Trackbacks and pingbacks

No trackback or pingback available for this article.

Leave a reply