Nuo ryto iki vakaro

Kaip jau minėjome, įprastinėje autoturisto dienotvarkėje turi būti: iš anksto numatyta turistinė programa; laikas, skirtas buitiniams reikalams; tam tikram kelio ruožui nuvažiuoti.

Nors ir griežčiausiai laikantis kelionės plano, kelyje visuomet pasitaiko įvairių atsitiktinumų, kurie sutrikdo ritmą. Todėl kiek tik priklausys nuo Jūsų, stenkitės kuo tiksliau laikytis nustatytos dienotvarkės ir net susidaryti nedidelį laiko rezervą.

Visų pirma nesigailėsite anksti išvažiavę – tai ypač svarbu, važiuojant karšto klimato vietovėmis ir kalnų trasomis. Karštąsias dienos valandas geriau palikti užkandžiams, maudymuisi, keleivių ir variklio poilsiui. Patyrę autoturistai žino, kad šiems reikalams skirto laiko niekuomet negalima numatyti iš anksto. Be to, jie jums patars sočiai pasistiprinti iš ryto (apie 10 val.) ir pavakary (apie 18 val.). Kodėl? Iš ryto būsite dar per daug nenutolę nuo nakvynės vietos’; kraudami bagažą, maisto produktų galite nesupakuoti ir sudėti juos ant viršaus. Gerai užkandę, maisto produktus galutinai supakuojate ir padedate jiems skirtoje vietoje. Įprastu mums pietų laiku (apie 14 val.) galite pasitenkinti sausu daviniu, paruoštu iš ryto, atsigerdami arbatos ar kavos iš termosų arba pasistiprindami pakelės valgykloje. Pavakary maisto produktus išimate, pavalgote ir, kadangi jau artėjate prie nakvynės vietos, jų galutinai nesupakuojate.

Toks mitybos režimas padės sutaupyti nemažai laiko.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia