Pradžia Rytų Lietuvos ežerų pakrantėmis. Maršruto žemėlapis

Rytų Lietuvos ežerų pakrantėmis. Maršruto žemėlapis

Kiekviename taške pateikiame originalų teksto fragmentą iš maršruto aprašymo (pilną maršruto aprašymą pasieksite spustelėję čia). Po tekstu nuoroda, kurią paspaudę, atidarysite forumo temą, kurioje galėsite pasidalinti savo įspūdžiais ir nuotraukomis.

Šiuo maršrutu rekomenduojame keliauti automobiliu, arba jei esate didelis dviračių žygių entuziastas ir per dieną numinti apie 100 km jūsų nebauginą, rinkitės dviratį. Kiti keliavimo būdai nelabai tinkami šiam maršrutui, kadangi punktai gan toli vienos nuo kito. Viso maršrutą sudaro kiek daugiau nei 500 km.

Kadangi maršrutas driekiasi ne per konkrečius objektus, o kaimeliais ir miesteliais, žymėjimai žemėlapyje atves į tikslius, maršrute minimus punktus. Tačiau norint surasti aprašyme minimus objektus, informacijos teks paieškoti arba pabendrauti su vietos gyventojais jau atvykus į vietą.

Be žemėlapyje pažymėtų pagrindinių maršruto taškų, aprašyme galima rasti ir papildomų, lankytinų objektų. Jie taip pat įdomūs ir informacija apie juos labai reikalinga.

Prieš ruošiantis į kelionę, labai rekomenduojame pasidomėti plačiau apie čia minimas vietoves. Informacijos apie juos galite rasti internete, įvairiose knygose, žurnaluose bei turizmo informacijos leidiniuose. Taip ne tik praturtinsite savo žinias apie mūsų kraštą, bet ir padės lengviau susiorientuoti tose vietovėse, kurias ketinate aplankyti, žinosite kaip pasikeitę kai kurių čia minimų vietovių pavadinimai.

Center map