Kategorija

Autoturizmas

2 įrašai

Pasirinkote vieną iš pačių maloniausių būdų praleisti savo laisvalaikį. Iš tikrųjų, kas gali būti įdomiau už tolimas keliones autostradomis, plentais ir vieškeliais, kai už lango kaleidoskopiškai kaitaliojasi nuostabūs gamtos vaizdai, ir kiekvieną kartą naujos, nepažįstamų miestų panoramos? Kur tik pageidaujate (išskyrus ten, kur to nepageidauja kelių policija), jūs sustojate, išlipate ir visu tuo, kas ypač patiko, grožitės iš arti. Jūsų nevaržo nei atstumai nei laikas.

Savo nuožiūra pasirenkate nakvynę: ar linksmoje tokių pat turistų draugijoje, ar nuošaliame gamtos kampelyje. O tie vakarai po žvaigždėmis, kai automobilis arba palapinė pavirsta mažučiais, jaukiais nameliais! Šios rūšies turizmas ypač patrauklus įspūdžių gausumu. Joks kitas keliavimo būdas nepaliks jums tiek malonių prisiminimų, kurie taip pabrangs lietingais rudens arba speiguotais žiemos vakarais prie jaukaus židinio.

Taigi mes už autoturizmą!

Kelionės planas keliaujant automobiliu

Kelionės planas

Kelionės tikslas — susipažinti su jus dominančio krašto gam­ta, praeities paminklais ir dabartimi ar aplankyti toli gyvenan­čius pažįstamus,…