Kategorija

Žiemos turizmas

7 įrašai

Žiemos turizmas – tai apsilankymas bet kurioje turistinėje vietovėje žiemą. Dažniausiai tai yra slidinėjimo kurortai arba tiesiog slidinėjimas. Atostogų sėkmė šiuo metų laikotarpiu priklauso nuo sniego. Tai gana aktyvus laisvalaikio praleidimas, o kartais reikalaujantis gana rimtų sportinių treniruočių.

Populiariausia įranga žiemos turizmui: kalnų slidės, snieglentės, pačiūžos, rogutės ir kt. Žiemos pramogų laukia suaugusieji ir vaikai.

Žygių slidėmis taktika

Žygių slidėmis taktika

Lygumoje keliauti lengviausia. Svarbu, kad grupė neišsibarstytų, šliuožtų vorele 3 – 4 m atstumu vienas nuo kito. Dalyviai…
Saugumas žiemos kelionėse

Saugumas žiemos kelionėse

Į kelionę išvykstama pailsėti, patirti malonumų, susipažinti su krašto gamta ir t. t. Tačiau reikia su­prasti, kad dėl sveikatos, menko fizinio pasiruoši­mo, užsigrūdinimo arba būdo bruožų ne visi turis­tai, nors jie ir labai to norėtų, gali dalyvauti sudė­tingose kelionėse.
Keliavimo slidėmis technika

Keliavimo slidėmis technika

Keliauti tenka įvairaus raižytumo vietove, įvairiu oru, esant įvairiai sniego dangos struktūrai, todėl reikia mokėti prie tų visų aplinkybių prisitaikyti, šliuožti taip, kad kuo mažiausiai nuvargtum.