Pradžia Žemaitijos kalvų žiedas. Maršruto žemėlapis

Žemaitijos kalvų žiedas. Maršruto žemėlapis

Kiekviename taške pateikiame originalų teksto fragmentą iš maršruto aprašymo (pilną maršruto aprašymą pasieksite spustelėję čia). Po tekstu nuoroda, kurią paspaudę, atidarysite forumo temą, kurioje galėsite pasidalinti savo įspūdžiais ir nuotraukomis.

Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad kai kurie žymėjimai žemėlapyje tik apytikslėse vietose, tad turėkite omenyje, kad atvykus teks pasikalbėti su vietiniais gyventojais, paklausinėti, kaip surasti dominančius maršruto taškus. Taip pat iš maršruto išimta keli nereikšmingi taškai, kurių dabar tiesiog nėra.

Be žemėlapyje pažymėtų pagrindinių maršruto taškų, aprašyme galima rasti ir papildomų, lankytinų objektų. Jie taip pat įdomūs ir informacija apie juos labai reikalinga.

Prieš ruošiantis į kelionę, labai rekomenduojame pasidomėti plačiau apie čia minimas vietoves. Informacijos apie juos galite rasti internete, įvairiose knygose, žurnaluose bei turizmo informacijos leidiniuose. Taip ne tik praturtinsite savo žinias apie mūsų kraštą, bet ir padės lengviau susiorientuoti tose vietovėse, kurias ketinate aplankyti, žinosite kaip pasikeitę kai kurių čia minimų vietovių pavadinimai.